top of page

Hakkımızda

dükkan1.jpg
Fotoğrafçılık-Video Çekim-Reklam-Matbaa-Hediyelik Eşyalar-Dekoratif Ürünler-Mutlu An Görselleri-Büyük Ebat Baskı-Sıcak Pres Baskı Sistemleri

Firmamız 2005 yılında fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermek üzere üretici vasfı ile kuruldu.2008 yılında üretici bir KOBİ oldu ve ürün fotoğrafçılığı ile reklam sektörüne adım attı. Firmamız birincil faaliyet olarak fotoğrafçılık ve tüm tedarik hizmetlerine odaklı olup sektörün güçlü markalarının ürünlerini satmaktadır. Teknolojisi güçlü üretim ekipmanları ile hizmet vermektedir. Fotoğraf baskılarımızı üstün NORITSU QSS 3201 ile 10x15cm'den 30x90cm'ye kadar yapmaktayız.

 

HP Z2100 makinemiz ile  büyük ebat baskı (100cm en 30m boy) ve Canvas baskısı hizmetleri vermekteyiz.

 

XEROX DC 252 ve XEROX  WC 5220 Baskı Makinelerinden oluşan baskı istasyonumuz ile butik bir matbaa ve reklam, organizasyon hizmetleri sunmaktayız.

 

Firmalara katalog çekim-baskısı, reklam filmleri çekim ve çoğaltım hizmeti ile basım yayın hizmeti vermekteyiz. Bilet, broşür, davetiye, dergi, el ilanı, fotoğraf, iş kartı, kartvizit, katalog, kurumsal kimlik kartı, reklam filmi, tanıtım kartı, ürün fotoğrafı çekimi hizmetleri vermekteyiz.

bottom of page